Badminton Dobruška

  Zvolte rok: 0000 | 0015 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023

aktuality pro rok 2012


21.12.2012 - PF 2013

 
Krásné prožití vánočních svátků, do nového roku 2013 hodně zdraví, spokojenosti a úspěchů osobních i sportovních přeje všem hráčům, trenérům a příznivcům dobrušského badmintonu vedení oddílu.

Petr Šváb, Václav Drašnar   11.12.2012 - GP A kategorie U19

Badmintonový oddíl Brno Jehnice uspořádal o víkendu druhý národní žebříčkový turnaj juniorů. Z našeho oddílu se ho zúčastnili Eliška Smejkalová, Veronika Ostrá a Matěj Šváb. Veronika uspěla pouze v prvním kole dvouher, v mixu se ji už tak nedařilo a prohrála ve svém úvodním zápase. Eliška se ve dvouhrách probojovala mezi 8 nejlepších hráček turnaje, což je pro ni rozhodně úspěchem. Hůře ale dopadla v párových disciplínách, kde asi očekávala lepší výsledek hlavně ve čtyřhře. Matějova účast ve třech finálových zápasech je vynikající, na metu nejvyšší se mu ale ani jednou dosáhnout nepodařilo. Nejblíže k tomu měl Matěj ve dvouhře, kde podlehl ve velmi vyrovnaném zápase Michalu Hamáčkovi z Hradce Králové ve třech setech 21-19, 11-21 a 19-21. Tento turnaj byl poslední prověrkou hráčů před únorovým MČR.

Umístění hráčů:
dvouhra chlapců:
2. Šváb
čtyřhra chlapců:
2. Šváb – Světnička (Sokol Jehnice)
smíšená čtyřhra:
2. Šváb – Zychová (Astra Praha)

dvouhra dívek:
5-8 Smejkalová
9-16 Ostrá
čtyřhra dívek:
5-8 Smejkalová – Brečkayová (Astra Praha)
smíšená čtyřhra:
9-16 Klimeš (Slovan Vesec) – Ostrá
17-24 Tichý (Sokol Jehnice) - Smejkalová

Petr Šváb   05.12.2012 - ligový víkend A družstvo úspěšné, B družstvo nikoliv

 
O uplynulém víkendu proběhly druhá kola českých ligových soutěží. Dobrušské A družstvo hrající nejvyšší COMPO PRAHA EXTRALIGU smíšených družstev zajíždělov sobotu na půdu nováčka SUPERSTAR Most a v neděli hostilo tradičního soupeře z Liberce.
V příšerném prostředí mostecké haly, kde chyběly jak stojany na rozhodčí tak většina čísel v ukazatelích skóre vyjovali naši hráči vítězství 5:3, ketré zopakovali i v nedělním utkání s Libercem. V tabulce nám tak dál patří třetí místo, zajišťující výhodnou pozici do play- off.
Zato B družstvu se vůbec nedařilo. V první celostátní lize podlehlo na půdě Montasu Hradec králové domácímu týmu 1:7 a i druhý zápas skončil pro dobrušské porážkou, tentokrát s B družstvem brněnských Jehnic 3:5. Naše béčko se vítězství v I. lize ještě nedočkalo, věřme že to napraví v dalším kole, kdy bude hostit kluby na své palubovce.

Václav Drašnar   05.12.2012 - z náhradnice vítězkou GP A !!!

 
O víkendu 24.-25.11. se konalo v Břeclavi 2. GP A mládeže do 15 let. Skvělého výsledku v něm dosáhla Pavlína Vacková, která ač původně náhradnice, která zvažovala zda se vůbec účastnit nebo ne, dosáhla zatím svého největšího úspěchu, když společně se svoji partnerkou Dominikou Budzelovou z Klimkovic dokázala zvítězit ve čtyřhře dívek a vybojovat tak cenné turnajové vítězství. Úspěšný víkend potvrdila i čtvrtfinálovou účastí ve smíšené čtyřhře, jenom ve dvouhře se jí tolik nevedlo a prohrála v prvním kole.
Na turnaji startovali i další hráči našeho oddílu Pepa Čtvrtečka a Filip Sedláček. Pepa startoval ve všech disciplínách, ve dvouhře dokázal postoupit mezi posledních 16 hráčů, stejně jako ve smíšené čtyřhře. Mezi 16 dvojicemi skončili s Filipem i ve čtyřhře, ale tady svým soupeřům podlehli hned v prvním kole.
Filip startoval i v smíšené čtyřhře ale bohužel vítězství se nedočkal.

Václav Drašnar   28.11.2012 - Oslava 40. výročí založení oddílu

Dne 24. listopadu jsme uspořádali slavnostní večer k 40. výročí založení oddílu v Dobrušce. Začátek večera byl ohlášen na 19. hodinu, kdy byl vyzdobený sál střediska Karlovy univerzity připraven přivítat účastníky setkání. Uvítání přítomných pronesl jeden ze zakládajících členů oddílu Josef Frýda, následovalo stručné shrnutí nejdůležitějších událostí čtyřicetileté historie oddílu předsedou Petrem Švábem a Karel Tomek odměnil upomínkovým dárkem za dlouholetou spolupráci ředitele SPŠE v Dobrušce pana ing. Maršíka a tělocvikáře pana Pohlu. Poděkování patřilo zakládajícím členům oddílu Karlu Tomkovi, Josefu Frýdovi, Miroslavu Šenkýřovi, Josefu Ničovi a také zástupcům hradeckých oddílů Karlu Pláničkovi a Pavlu Hrochovi. Potom již následovala volná zábava se vzpomínáním na časy dávno minulé i ty současné. K tanečním kreacím lákala přítomné na parket příjemná hudba skupiny Styl z Nového Města nad Metují. Setkání se zúčastnilo na 55 bývalých i současných hráčů a hráček, rodičů a pozvaných hostů. Myslím, že se oslava vydařila a je jen škoda, že si nenašlo čas na příjemné posezení s přáteli více pozvaných.
Naše poděkování patří všem, kteří se na přípravě a průběhu slavnostního večera podíleli.

Petr Šváb   19.11.2012 - Úspěch Matěje Švába na MMJ České republiky

Ve dnech 15. - 18. listopadu se v Orlové konal THWACK CZECH JUNIOR INTERNATIONAL 2012. Výborného výsledku zde dosáhl Matěj ve čtyřhře chlapců, ve které se svým spoluhráčem Mírou Janáčkem z Českého Krumlova vybojovali bronzové medaile. Na své cestě turnajovým pavoukem se jim podařilo vyřadit po třísetové bitvě i první nasazený pár turnaje Spoljarec – Tucakovic z Chorvatska.

GRATULUJEME

Petr Šváb   02.11.2012 - OSLAVY VÝROČÍ NAŠEHO ODDÍLU!! JIŽ V LISTOPADU!!

 
Vážení sportovní přátelé, bývalí i současní členové oddílu,
v letošním listopadu uplyne 40 let od založení badmintonového oddílu TJ SOKOL Dobruška.
Toto výročí si připomeneme na slavnostním večeru v sobotu 24. listopadu od 19:00 v sále pobočky Karlovy univerzity v Dobrušce v Solnické ulici, kam srdečně zveme všechny současné i bývalé členy našeho oddílu starších 18 let.

PROGRAM:
1. SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ
2. POSEZENÍ S PŘÁTELI, VZPOMÍNÁNÍ A PRO ZÁJEMCE I HUDBA S TANCEM

Vzhledem k organizačnímu zajištění celé akce prosíme všechny zájemce aby potvrdili svoji účast, popřípadě zájem o rezervaci noclehu do 201.11.2012 na kontaktních adresách:
Karel Tomek - Karel.Tomek@assaabloy.cz
Josef Frýda - josef.fryda@dobruska.cz
Václav Drašnar - info@badminton.dobruska.cz

Václav Drašnar   24.10.2012 - Mezinárodní turnaj Fredericia 2012 v Dánsku – první a druhé místo Honzy Blažka

 
Ve dnech 19.- 21.10.2012 jsme se zúčastnili společně s hráči z oddílů TJ Sokol Doubravka Plzeň, TJ Sokol České Budějovice a TJ Slovan Karlovy Vary turnaje v dánském městě Fredericia. Pořadatelé rozdělili celkem 959 hráčů turnaje ze 137 klubů do jednotlivých výkonostních skupin, které se hrály v jednotlivých halách několika sportovních center v samotné Fredericii, ale i v jejím okolí, kam jsme byli převáženi pořadateli autobusy. Za náš oddíl se účastnili hráči Jan Blažek U 11 B, Pavlína Vacková U 15 A, Daniela Hlavsová U 15 A, Filip Sedláček U 15 A a Josef Čtvrtečka u 15 A. Svého prvního významného herního úspěchu na mezinárodním turnaji dosáhl Honzík Blažek, který ve své herní kategorii obsadil společně s dánským hráčem Madsem Engvangem Hansenem celkové druhé místo v turnaji ve čtyřhře a následně i první místo ve dvouhře. Nejlepšího umístění našich dalších hráčů a hráček dosáhly Pavlína s Dančou, které obsadily celkové 4. místo v turnaji v kategorii čtyřher, ve stejné disciplíně Filip a Pepík celkové páté místo. Během turnaje jsme měli možnost poprvé poznat sportovní zázemí a turnajové prostředí hráčů z Dánska u nich doma. Podmínky pro tento sport zde vytvořené jsou naprosto nesrovnatelné s podmínkami, které máme my. Z tohoto důvodu považujeme za velký sportovní úspěch každé vítězství nad hráči a hráčkami z této země.

Michal Hlavsa

Václav Drašnar   15.10.2012 - Vyrovnaná bilance A mužstva, Koukal poražen v Dobrušce!!

O víkendu 13.-14.10. se také konalo první kolo COMPO EXTRALIGY badmintonistů. První kolo absolvovali domácí badmintonisté na své palubovce. V sobotu jsme přivítali celek z Kladna, v repríze loňského čtvrtfinále jsme vybojovali cenné vítězství 5:3.
V neděli dorazil největší favorit na zisk titulu, brněnský TJ SOKOL VESELÝ Brno Jehnice, včele s Petrem Koukalem, účastníkem OH v Londýně. Hrály se vyrovnané zápasy, ale téměř všechny nakonec pro sebe získal favorit z Brna. K poslednímu zápasu nastoupil Petr Koukal proti Pavlu Floriánovi a i za podpory fanoušků se ve vyrovnaných třech setech podařilo domácímu Pavlovi porazit Pertra Koukala a vybojoval tak alespoň čestný bod pro domácí!!

Václav Drašnar   14.10.2012 - Nevyvedený vstup družstva "B" do soutěže

V sobotu 13.10. se konalo první kolo I. Národní ligy badmintonistů. Dobrušské družstvo B zavítalo na palubovky Orlové, kde se utkalo s domácím celkem Orlové - Lutyně a celkem Kopřivnice. I přes vyrovnaná utkání si nakonec odvážíme dvě porážky a vstup do soutěže se nám příliš nevyvedl.

Václav Drašnar   09.10.2012 - Croatian Junior International 2012

Další ze seriálu mezinárodních mistrovství juniorů se tentokrát konal v chorvatském Poreči. Přímořské městečko přivítalo účastníky krásným slunným počasím a mořem s teplotou vody vhodnou ještě ke koupání. Tohoto turnaje se účastnili hráči z deseti zemí, mezi kterými nechyběli mladé naděje z Ruska, Slovinska, Rakouska, domácího Chorvatska a také početná skupina českých hráčů.
Matěj ve druhém kole dvouhry nastoupil proti ruskému hráči Artemu Grazhdankinovi, kterému po setech 21-18 a 21-16 podlehl. Ve čtyřhře si Matěj s Mírou Janáčkem zopakovali zápas se Simonem Rebhandlem (Rakousko) a Mitjou Semrovem (Slovinsko). Bohužel se odveta za Švýcarsko nekonala, kluci soupeři podlehli 21-15, 21-19. Škoda druhého setu, kdy se jim podařilo dotáhnout stav ze 17-20 na 19-20 ale ke třetímu setu již nedošlo. Tato prohra dost mrzela. Jedinou útěchou tak může být, že soupeři nakonec vybojovali turnajové prvenství. Ve smíšené čtyřhře v prvním kole nastoupil Matěj s Ivanou Zychovou proti maďarské dvojici Miklos Perenyi, Agnes Karosi. Po vítězných setech 21-19 a 21-13 se tak mohli těšit na dalšího soupeře. Tím byli hráči Bosny a Hercegoviny Slobodan Stijakovic, Elena Kevac. V celkem bezproblémovém utkání po setech 21-9, 21-8 Matěj s Ivou postoupili do osmifinále. Tam je čekal druhý nasazený pár Filip Spoljarec, Lucija Vlah z Chorvatska. Ve velkém třísetovém boji se v závěru štěstí přiklonilo na stranu soupeře, který po setech 16-21, 21-14 a 21-17 postoupil do čtvrtfinále. Pro Matěje tím turnaj v Chorvatsku skončil. Myslím ale, že hlavně v párových disciplínách předvedl dobrý bojovný výkon.

Konečné umístění:
dvouhra: 17-32
čtyřhra: 9-16
smíšená čtyřhra: 9-16

Petr Šváb   09.10.2012 - Soutěže smíšených družstev dospělých

O nadcházejícím víkendu začíná nejvyšší soutěž družstev dospělých Compo Praha Extraliga. V sobotu 13.10. hostí dobrušský oddíl od 16.00 hodin družstvo BaC Kladno a v neděli 14.10. od 10.00 hodin vítěze předcházejících ročníků Sokol Veselý Brno-Jehnice. Obě utkání se hrají v hale střední průmyslové školy elektrotechnické. Sobotní utkání bude natáčet televize pro pořad Badminton Revue, který bude vysílán na programu ČT 4 sport. Přijďte povzbudit domácí družstvo!!!
Pozvánka v příloze.
V sobotu 13.10. zajíždí „B“ tým Dobrušky k zápasům prvního kola 1. ligy družstev dospělých do Orlové.
Oběma družstvům přejeme úspěšný start v soutěžích.

klikněte zde pro otevření přiloženého dokumentu

Petr Šváb   02.10.2012 - MMJ Švýcarska

O víkendu jsme se zúčastnili s Matějem a Mírou Janáčkem z Českého Krumlova Mezinárodního mistrovství juniorů ve švýcarském Lausanne. V pátek Matěj nastoupil ke svému prvnímu zápasu proti irskému hráči Martinu Lauovi, kterého ve třísetovém boji 22-20, 7-21 a 21-15 porazil. V dalším kole ale přišla prohra od Slováka Matěje Hliničana po setech 21-13, 21-14. Smíšenou čtyřhru Matěj hrál s Míšou Myšákovou z Astry Praha. Los jim hned v prvním kole přiřadil nasazené chorvatské hráče Filipa Spoljarce a Luciji Vlah. Česká nesehraná dvojice tak odešla s prohrou od zkušeného páru 21-9, 21-14. Největší naděje jsme ale vkládali do soutěže čtyřher a očekávali sobotní zápas. V prvním kole na Matěje s Mírou čekal zkušený deblista Mitja Semrov ze Slovinska hrající s rakouským hráčem Simonem Rebhandlem. První set naši hráči ještě v závěru otočili ve své vítězství 23-21 ale od začátku druhého setu kupili jednu chybu za druhou a do konce zápasu se z této nepříznivé situace nedokázali dostat. Po dalších prohraných setech 6-21 a 13-21 tak svojí účast na turnaji skončili. O víkendu se stejné dvojice ve čtyřhře potkají i v chorvatském Poreči, snad s opačným výsledkem.
Konečné umístění Matěje tak bylo ve všech disciplínách 17 – 32.

Petr Šváb   17.09.2012 - GP,, A“ kategorie U19 Orlová

Ve dnech 15. - 16. 9. 2012 se konalo 1. GP ,,A“ kategorie U19 letošní sezóny. Do Orlové se z našeho oddílu vypravila sestava v podobě: Matěj Šváb, Verča Ostrá a Eliška Smejkalová.
Ve smíšené čtyřhře Matěj spolu s I. Zychovou potvrdili své postavení nasazené jedničky. Za celý turnaj ztratili pouze 2 sety. Jeden ve 2. kole s párem Louda-Lajdová, kde vyhráli až v těsné koncovce třetího setu 22:20, a pak ve finále s párem Hamáček-Mališová. Nakonec si ale přece jen odváželi zlato. Eliška hrála s P. Beranem, ale už v 1. kole nestačili na své soupeře. Páru Pistulka-Vatashchuk podlehli po vyrovnaném zápase ve třetím setu 22:20. Právě tak i Verču s J. Koňasem zastavil v 1. kole pár Budzel-Kurzová.
Ve dvouhrách se děvčatům vedlo o něco lépe. Obě prošly přes 1. kolo, kde Eliška porazila M. Ottovou 21:8 21:11 a Verča K. Dokládalovou ve třech setech 21:18 17:21 21:16. Ve 2. kole však na své soupeřky nestačily. Eliška prohrála s D. Kurzovou po setech 21:16 21:18 a Verča s pozdější finalistkou I. Zychovou 21:17 21:8. Matějův postup turnajem překazil ve čtvrtfinále F. Budzel po třísetové bitvě 21:17 17:21 21:19.
Ve čtyřhře se Eliška s Verčou mohly radovat z postupu do semifinále, když porazily pár Vatashchuk-Antošová. Do finále je ale nepustila dvojice Lajdová-Šikalová po setech 21:12 21:18. Matěj se dostal spolu s J. Loudou až do finále, ale tam jim radost z vítězství překazila hradecká dvojice Hamáček-Hubáček ve 2 setech 25:23 21:13.
Avšak zlato, stříbro a bronz je dobrý vstup do nové sezóny.

Václav Drašnar   17.09.2012 - Mezinárodní turnaj Czech Sokol Cup Plzeň 2012

 
Ve dnech 14.-16.9.2012 jsme se v Plzni zúčastnili turnaje v kategorii U 15 ve složení Danča, Pavlína, Filip a Martin. V prvním hracím dni turnaje se nám s Pavlínou podařilo ve čtyřhře o třetí místo v celkovém pořadí turnaje vybojovat v třísetovém vyrovnaném zápase vítězství. V druhém hracím dni turnaje se nikomu z našich hráčů nepodařilo v zápasech jednotlivců postoupit ze svých základních skupin do dalších zápasů.

Danča

klikněte zde pro otevření přiloženého dokumentu

Václav Drašnar   03.09.2012 - Rozpis tréninkových hodin

Rozpis tréninkových hodin je platný od pondělí 3. září. Všechny tréninky se konají v hale SPŠE.


pondělí
19.00 - 21.00 hod. dorost + dospělí

úterý
17.00 - 18.30hod. žáci
18.30 - 20.30hod. dorost + dospělí

středa
18.00 - 20.00 hod. žáci + dorost

čtvrtek
17.00 - 18.30hod. žáci
18.30 - 20.30hod. dorost + dospělí

Petr Šváb   09.08.2012 - První zářijovou neděli již GP C dospělých u nás v Dobrušce

První zářijovou neděli již proběhne 1. GP C dospělých našeho kraje. Sraz domácích hráčů v 8:30 v průmyslovce. Propozice v příloze

klikněte zde pro otevření přiloženého dokumentu

Václav Drašnar   09.08.2012 - Propozice na 1. GP C kategorie U15 a U19

již první zářijovou sobotu proběhne v Dobrušce první GP C kategorií U15 a U19. Sraz domácích hráčů je v 8:00 v průmyslovce.
Propozice v příloze

klikněte zde pro otevření přiloženého dokumentu

Václav Drašnar   17.07.2012 - Nová ekonomická pravidla startu v soutěžích

 
Na základě dotazů členů či jejich rodičů, uveřejňujeme pravidla proplácení na turnajích, výši oddílových příspěvků a další pravidla pro členy našeho oddílu. Tyto pravidla budou uplatňována od sezóny 2012-2013. V případě dostatečného příjmu financí mohou být podmínky vylepšeny, jedná se o pravidla vycházející z reálně přislíbených financí.

klikněte zde pro otevření přiloženého dokumentu

Václav Drašnar   17.07.2012 - Termínový kalendář pro sezónu 2012-2013

 
V příloze naleznete termínový kalendář pro nadcházející sezónu 2012-2013 včetně krajských turnajů.
Sledujet prosím také nové ekonomické podmínky klubu v dalším příspěvku.

klikněte zde pro otevření přiloženého dokumentu

Václav Drašnar   03.07.2012 - Zahájení herní přípravy

V pondělí 23. července bude v hale průmyslové školy zahájena herní příprava všech hráčských kategorií. Na prvním tréninku, který se koná v čase 18.00 – 20.00 hodin, budou hráči seznámeni s tréninkovým plánem v době prázdnin.

Petr Šváb   15.06.2012 - RSL Cup 2012 Český Krumlov

Ve dnech 8. – 10.6. 2012 se naše družstvo U 15 zúčastnilo velmi kvalitně obsazeného mezinárodního turnaje družstev RSL Cup 2012 v Českém Krumlově ve složení Honza Šťásek, Filip Sedláček, Pavlína Vacková a Daniela Hlavsová. Pro všechny naše hráče byla účast na turnaji této sportovní úrovně především velkou herní zkušeností a současně i nahlédnutím na kvalitu a úroveň hry hráčů ze zahraničních oddílů. Největším soupeřem všech našich hráčů na tomto turnaji byla ovšem jejich vlastní herní psychika, kterou negativně projevovali prakticky ve všech svých zápasech. Předvedené výkony naprosto neodpovídaly výkonům a nasazení dosahovaných při tréninku. Soupeř a pozdější vítěz turnaje tým H.B.K. Roskilde z Dánska byl sice nad naše síly a dosažený výsledek zápasu 0 : 5 odpovídá našim současným herním možnostem. U dalšího soupeře v naší skupině Výběr Jižních Čech bylo možno dosáhnout lepšího výsledku alespoň v jednotlivých setech zápasů. Ovšem soupeře LKS Technik Glubczyce z Polska bylo možné ze strany našich hráčů reálně porazit a s následným soupeřem AVS Pressbaum Badminton z Rakouska bylo rovněž možné odehrát jednoznačně důstojnější skóre celkového výsledku zápasu. Zápas o poslední místo s oddílem SKB Český Krumlov A v třetím hracím dnu turnaje byl našimi hráči nepochopitelně herně a především motivačně „vypuštěn“, a proto naše družstvo obsadilo celkové poslední místo v turnaji. A tak si snad naši hráči domů dovezli alespoň silný sportovní zážitek ze sledování finále turnaje mezi hráči H.B.K. Roskilde Dánsko a BA Amersfoot Holandsko, ve kterém si předvedená kvalita hry při párových disciplínách zaslouží to nejvyšší herní a sportovní ocenění. Děkuji trenérovi Pavlovi Maňáskovi za podporu a především nezměrnou trpělivost při „kaučování“ všech našich hráčů během celého turnaje.

Michal Hlavsa

Václav Drašnar   10.06.2012 - Oznámení

Z technických důvodů se nebude konat tradiční posezení hráčů, rodičů a příznivců našeho oddílu, které mělo proběhnout v sobotu 23.června na městském stadionu v Dobrušce. Hráčům a trenérům děkujeme za výsledky dosažené v uplynulé sezóně a přejeme všem příjemné strávení prázdninových měsíců.

Petr Šváb   10.06.2012 - Ukončení tréninků

Ve čtvrtek 14.června proběhne v tělocvičně průmyslové školy poslední trénink uplynulé sezóny 2011/12. O zahájení herní přípravy na novou sezónu budou hráči informováni na těchto stránkách.

Petr Šváb   04.06.2012 - Falco Cup U 15 regionální výběry – Liberec 2.6.2012

 
Turnaje regionálních výběrů družstev U 15 Falco Cup v Liberci se za oblast Východní Čechy účastnili hráči a hráčky pouze našeho oddílu Danča Hlavsová, Honza Šťásek, Pavlína Vacková a Pepík Čtvrtečka. Po herně podprůměrném výkonu všech jmenovaných hráčů se nepodařilo v naší skupině uhrát přijatelný výsledek ani s výběrem Prahy, ani s výběrem Západních Čech. V utkání o 5. místo náš oddíl podlehl 2 : 3 oddílu Střední Čechy a obsadil celkové poslední místo v turnaji. Mimo lepších herních okamžiků našich hráčů v párových disciplínách nelze hodnotit výkon a především dosažený výsledek jinak než jako sportovní neúspěch.

Michal Hlavsa

Václav Drašnar   01.06.2012 - Ukončení badmintonové sezóny

 
Jako každý rok i letos si všichni členové, rodinní příslušníci a fanoušci našeho klubu zpříjemní ukončení sezóny tradičním posezením na stadionu v Dobrušce. tentokrát se to vše odehraje v sobotu 23. června od 14:00

Věříme, že se sejdeme v hojném počtu a důstojně se rozloučíme s další úspěšnou sezónou!!!

Václav Drašnar   21.05.2012 - KYOKU INTERNATIONAL

 
Kyoku International YOUTH CUP U 15 – Benátky nad Jizerou – 19.5.2012

Turnaje dvoučlenných družstev v Benátkách nad Jizerou se účastnily za náš oddíl dvě družstva. První družstvo Honza Šťásek a Danča Hlavsová, druhé družstvo Pepík Čtvrtečka a Pavlína Vacková. Do čtvrtfinále turnaje se podařilo postoupit pouze Pepíkovi s Pavlínou, jejich soupeř z Českých Budějovic byl však nad jejich herní síly.

Michal Hlavsa

Václav Drašnar   07.05.2012 - Dvakrát čtvrté místo na přeborech ČOS družstev

 
Přebor ČOS U 15 a U 19 Praha Vinoř 5. května 2012

Turnaje v Praze – Vinoři se zúčastnily naše dvě družstva hráčů a hráček. Za věkovou kategorii U 19 Eliška, Slávek a Veronika, v kategorii U 15 Danča, Honza, Pavlína a Pepík. Obě naše družstva po postupu ze svých základních skupin získala 4. místo v celkovém hodnocení turnaje ve svých věkových kategoriích.

Michal Hlavsa

Václav Drašnar   07.05.2012 - Kondiční soustředění s Ondrou Kopřivou

 
Letos bude kondiční soustředění pořádáno ve spolupráci s Ondrou Kopřivou. Více podrobností v přiložených propozicích.

klikněte zde pro otevření přiloženého dokumentu

Václav Drašnar   30.04.2012 - Grand Prix A kategorie U19

 
O víkendu se v Liberci konal poslední národní žebříčkový turnaj juniorů sezóny 2011/12. Výborného výsledku zde dosáhl ve smíšené čtyřhře Matěj Šváb, který se svojí novou spoluhráčkou Ivanou Zychovou z Astry Praha vybojoval první místo.

GRATULUJEME

Petr Šváb   25.04.2012 - 20. – 22.4. 2012 Turnaj Srebrna žornica 2012 v Lendavě

 
Na velmi kvalitní mezinárodní turnaj do Slovinska se vydali členové našeho oddílu Eliška a Slávek – kategorie U 19, Daniela a Filip – kategorie U 15. Všichni naši hráči hráli dvouhry a čtyřhry. Párovou disciplínu každý hráč s některým hráčem nebo hráčkou ze zúčastněných zahraničních oddílů.

Ve dvouhrách se nikomu z našich hráčů nepodařilo postoupit ze základních skupin do dalších vyřazovacích zápasů. Nejblíže k postupu ze své skupiny byla Eliška, která ovšem vlivem především velmi dobrých taktických rad trenéra soupeřky nedokázala proměnit druhou polovinu svého rozhodujícího zápasu ve sportovní úspěch a následný postup.

Ve čtyřhrách se podařilo Slávkovi, Elišce a Filipovi se svými zahraničními herními partnery postoupit do čtvrtfinále turnaje. Daniele nikoliv především z důvodu naprosté oboustranné nesehranosti se svou partnerkou z Chorvatska (začátek prvního setu 0 : 6). Největším překvapením ve čtyřhře byl výkon Filipa, kde jej od vítězství ve čtvrtfinále se svým spoluhráčem z Rakouska dělil jen velmi malý herní krok.

Přehled výsledků :

Anna Marija Šetina (CRO) - Eliška Smejkalová 21:8, 21:8
Bianca Žitnik (SLO) - Eliška Smejkalová (nehráno)
Clara Maria Gruber (AUT) - Eliška Smejkalová 14:21, 21:15, 21:11

Nikolina Dimič (CRO), - Karin Seebacher (AUT), 11:21, 21:18, 21:14
Eliška Smejkalová Klara Maria Gruber (AUT)

Nikolina Dimič (CRO), - Eva Gruber (SLO), 18:21, 7:21
Eliška Smejkalová Špela Mand (SLO)

Matja Hranilovič (CRO) - Slavomír Maňásek 21:11, 21:16
Christian Bschaiden (AUT) - Slavomír Maňásek 21:14, 21:14
Matic Turinek (SLO) - Slavomír Maňásek 21:15, 21:6

Slavomir Maňásek, - Leon Seiwald (AUT), 14:21, 12:21
Matic Turinek Richard Schneeberger (AUT)

Nejc Šendlinger (SLO) - Filip Sedláček 21:6, 21:9
Marcel Jenko (SLO) - Filip Sedláček 21:14, 21:14
Tamás Madarász (HUN) - Filip Sedláček 21:8, 21:3

Marcel Jenko (SLO), - Christoph Muri (AUT), 9:21, 8:21
Nejc Polanič (SLO) Filip Sedláček

Christoph Muri (AUT), - Dino Belas (CRO), 20:22, 21:19, 18:21
Filip Sedláček Marko Pekas (CRO)

Daniela Hlavsová - Paula Barkovič (CRO) 7:21, 14:21
Daniela Hlavsová - Nastja Stovanje (SLO) 11:21, 11:21
Daniela Hlavsová - Alja Novak (SLO) 7:21, 4:21

Paula Barkovic (SLO), - Nika Arih (SLO) 6:21, 7:21
Daniela Hlavsova Nastja Stovanje (SLO)

I přes neúspěch ve dvouhrách lze hodnotit především herní projev a dosažené výsledky našich hráčů v párových disciplínách za úspěch. Všichni naši hráči měli jedinečnou možnost zahrát si čtyřhru na mezinárodní úrovni se svými losem přidělenými zahraničními spoluhráči proti výborně herně sehraným párům ze zahraničních oddílů. Lze předpokládat, že po herní stránce tuto mezinárodní zkušenost plně využijí při párových disciplínách na dalších turnajích této sezóny v ČR.

Děkuji kapitánovi týmu Slávkovi Maňáskovi za perfektně odvedenou práci v rámci celého týmu a oběma hráčům a hráčkám za předvedené kvalitní výkony, především ve zmíněných párových disciplínách.

Michal Hlavsa

Václav Drašnar   10.04.2012 - Finále COMPO Praha Extraligy 2011/12

 
O velikonočním víkendu uspořádal brněnský oddíl z Jehnic finálový blok zápasů extraligy smíšených družstev dospělých. V sobotních semifinálových duelech proti sobě nastoupila družstva Sokol Veselý Brno – Jehnice proti TJ Sokol Dobruška a Deltacar Benátky nad Jizerou vs. Sokol Meteor Praha – Radotín. V těchto utkáních favorité z Brna a Benátek potvrdili své ambice a celkem bez problémů postoupili do nedělního finálového zápasu. Střetli jsme se tak v boji o třetí místo s již tradičním soupeřem z Meteoru Praha. Naše nekompletní družstvo ale na pražský tým nestačilo a obsadilo celkové 4. místo v soutěži.
Dobrušské družstvo nastupovalo k utkáním v sestavě: Tomáš a Ondra Kopřivovi, Zdeněk Sváta, Marián Smrek, Matěj Šváb, Petra Hofmanová, Veronika Ostrá a Eliška Smejkalová. Byli jsme bohužel oslabeni o dva hráče základní sestavy. Šárka Křížková se turnaje nemohla zúčastnit ze zdravotních důvodů a Michal Matějka sbíral body do světového žebříčku na turnajích v Austrálii a Peru. Je třeba ale poděkovat všem hráčům za předvedené výkony a bojovnost. Mladé hráčky Veronika s Eliškou tak poprvé zakusily atmosféru velké soutěže v kategorii dospělých.

Výsledky:
semifinále
TJ Sokol Dobruška vs. Sokol veselý Brno – Jehnice 2 : 6
Sokol Meteor Praha – Radotín vs. Deltacar Benátky nad Jizerou 1 : 5
zápas o 3.místo
TJ Sokol Dobruška vs. Sokol Meteor Praha – Radotín 2 : 6
finále
Sokol veselý Brno – Jehnice vs. Deltacar Benátky nad Jizerou 6 : 5

Petr Šváb   04.04.2012 - Mistrovství České republiky kategorie do 17 let

 
Ve dnech 31.3. -1.4.2012 se v Hradci Králové konalo Mistrovství České republiky kategorie U17. Z našeho oddílu se zúčastnili Sláva Maňásek, Honza Šťásek, Eliška Smejkalová a Verča Ostrá.
Do 1. kola mixu los přidělil Slávkovi s Verčou silné soupeře, a to pár Klupa- Šikalová. I když se naše dvojice sebevíc snažila, přes své chyby se nakonec do 2. kola nedostala. Pro Honzu to byla hlavně velká zkušenost. Jeho soupeř David Stejskal ze Slovanu Vesec zvítězil poměrně snadno. Sláva si zahrál s Ondřejem Klimešem, taktéž ze Slovanu Vesec. I přes velmi vyrovnaný 1. set se do 2. kola také neprobojoval. Eliška měla zkušenou hráčku z Orlové- Irenu Mališovou. Držela s ní celkem krok oba sety, ale soupeřka prokázala lepší kondici. Verča hrála s Nelou Kavalírovou z Českého Krumlova. V 1. setu svou soupeřku porazila lehce, 2. set prohrála těsně 19:21 a ve 3. setu už nedokázala vyhrát. Zbývala poslední disciplína – čtyřhra, ve které nás reprezentovaly jen holky. 1. zápas nebyl zrovna nejlepší, ale i přes to dokázaly ve třech setech porazit pár Vatashchuk-Skrčená. Další zápas s druhou nasazenou dvojicí Kurzová-Zychová byl herně mnohem lepší. Oba sety však skončily ve prospěch soupeřek.
Tento turnaj nás utvrdil v tom, že máme stále co zlepšovat. A také chceme poděkovat našemu trenéru Pavlu Maňáskovi, který nám pomáhal při zápasech.

Verča a Eliška

Václav Drašnar   31.03.2012 - Velký badmintonový turnaj k příležitosti 150 let SOKOLA!!

 
O víkendu 12.-13. května se v našich sportovních halách SPŠE a Sokolovně uskuteční velký badmintonový turnaj k příležitosti oslav 150 let Sokolské Jednoty. Přijďte si zahrát či se podívat na kvalitní badmintonové zápasy. Více informací v přiložených propozicích.

klikněte zde pro otevření přiloženého dokumentu

Václav Drašnar   31.03.2012 - Finále PLAY- OFF EXTRALIGY klepe na dveře!!

 
Již příští víkend se koná v Brně vyvrcholení domácí nejvyšší badmintonové soutěže FINÁLE PLAY-OFF EXTRALIGY badmintonu. Již pátým rokem u tohoto vrcholu nebude chybět ani tým z našeho města. V sobotním semifinále nás čeká domácí SOKOL Brno Jehnice, kteří jsou velkým favoritem na zisk celkového titulu. V neděli absolvujeme buď finálový souboj, nebo utkání o třetí místo.
Držte našim reprezentantům palce!!

Václav Drašnar   01.03.2012 - VALNÁ HROMADA ODDÍLU BADMINTONU

Vážení členové oddílu, rodiče dětí našeho oddílu,
v přiložené pozvánce naleznete pozvánku na Výroční schůzi našeho oddílu.

klikněte zde pro otevření přiloženého dokumentu

Václav Drašnar   26.02.2012 - Přeborník města Dobrušky zná své vítěze!!

 
Další ročník tradičního turnaje Přeborník města Dobrušky zná své vítěze. Turnaj, který se hrál nakonec místo sletového turnaje jako klasický GP C se podařil obsadit pouze v pánské kategorii a hrála se tedy jenom dvouhra mužů a čtyřhra mužů.
Vítězem dvouhry se stal Michal Hamáček z hradecké TJ Montas, který ve finále přehrál Václava Drašnara z domácí TJ SOKOL Dobruška. Michal tak obhájil svůj loňský titul. Na děleném třetím místě skončil domácí Matěj Šváb a Martin Hodek z Pardubic.
Ve čtyřhře se utkalo pět dvojic stylem každý s každým a z turnaje vyšla jako vítěz bez ztráty setu domácí dvojice Václav Drašnar a Matěj Šváb, která vítězstvím taktéž obhájila svůj loňský triumf. Na druhém místě skončila dvojice z Hradce Králové Roman Chmelař - Martin Kulhánek.
Je škoda že turnaj s takovou tradicí nedokáže již zaujmout širší hráčskou základnu a organizátoři se musí zamyslet nad propagací a organizací tohoto turnaje.

Václav Drašnar   25.02.2012 - GP A U17 Orlová

Dne 25.2.2012 se v Orlové konalo GP A kategorie U17. Z našeho oddílu se zúčastnili Sláva Maňásek, Eliška Smejkalová a Veronika Ostrá. Slávovi s Verčou se podařilo dostat do druhého kola mixu, ale tam už nestačili na pozdější finálovou dvojici Budzel-Drapáčová. Eliška hrála s Lukášem Holubem, teď už bývalým hráčem našeho oddílu, ale již v 1. kole nezdolali pár Marek-Janoštíková. Eliška poté postoupila do druhého kola dvouhry a tam už nestačila na přemožitelku Verči, Ivanu Zychovou. Sláva hrál na tři sety s Jakubem Tichým, ale bohužel se mu také nepodařilo postoupit dál. Pak přišli na řadu čtyřhry. Verča s Eliškou hrály na tři sety s párem Slatinská-Milová, ale vítězství bohužel nezískaly. Sláva hrál čtyřhru s Dominikem Kolouchem z Českého Krumlova, ale i přes velmi vyrovnané sety nedokázali porazit pár Louda-Pistulka. Z tohoto turnaje jsme zjistili, že se nám nedaří koncovky zápasů a také na čem máme ještě zapracovat před Mistrovstvím ČR kategorie U 17, které se bude konat za měsíc. Velký dík zároveň patří trenéru Pavlu Maňáskovi za jeho trpělivost a rady při zápasech.

Eliška a Verča

Václav Drašnar   21.02.2012 - Sletový turnaj zrušen!!

O tomto víkendu měl v naší sportovní hale v rámci oslav 150 let Sokola proběhnout Sletový turnaj v badmintonu. Bohužel z technických důvodů není tento turnaj možné uspořádat a hledáme pro něj vhodný náhradní termín.
V sobotu tedy proběhne klasický GP "C" Přeborník města Dobrušky. Těšíme se na Vaší účast!!

Václav Drašnar   18.02.2012 - Dobrušské A družstvo postupuje do Finálového kola

V sobotu proběhlo v naší sportovní hale čtvrtfinále COMPO PRAHA EXTRALIGY BADMINTONU. Naším soupeřem byl tým z Kladna, byli jsme papírovým favoritem. K utkání ale nemohl nastoupit Michal Matejka, náš hráč číslo 1, který měl chřipku. Po tuhých a vyrovnaných zápasech jsme uhráli remízu 4:4 a do finálového programu jsme postoupili díky lepšímu score. Tím jsme splnili cíl pro letošní sezónu a těšíme se opět na boje o medaile.

Václav Drašnar   17.02.2012 - Soustředění mládeže

Zítra před ligovým utkáním se koná jednodenní soustředění mládeže našeho oddílu.
10:00 - 12:00 dopolední trénink
oběd (vlastní či v restauraci)
13:30 - 15:30 odpolední trénink
16:00 - příprava a sledování čtvrtfinále Extraligy

Václav Drašnar   13.02.2012 - Šárka Křížková si z Plzně přivezla titul mistr ČR ve čtyřhře žen

 
O víkendu 10.-12.února se v Plzni konalo Mistrovství České republiky dospělých. Velkého úspěchu zde dosáhla dobrušská hráčka Šárka Křížková, která se svojí spoluhráčkou Katkou Tomalovou (Sokol Klimkovice) vybojovala kov nejcennější, zlaté medaile a titul mistr ČR.
Na stupně vítězů se také postavili Ondra a Tomáš Kopřivovi, kteří ve čtyřhře mužů získali bronzové medaile.

VELKÁ GRATULACE !!!

Petr Šváb   07.02.2012 - Stříbro a bronz pro Matěje Švába z MČR juniorů

 
Ve dnech 4.-5. února se v Brně Jehnicích konalo Mistrovství České republiky juniorů kategorie U 19. Z našeho oddílu se turnaje zúčastnili Veronika Ostrá, Eliška Smejkalová, Lukáš Tomek, Sláva Maňásek a Matěj Šváb. První čtyři jmenovaní jeli na mistrovství sbírat zkušenosti a každý vyhraný zápas pro ně byl úspěchem. Veronice s Eliškou se podařilo postoupit do druhého kola ve čtyřhře a Lukáš postoupil o kolo výše v pavouku dvouhry. V dalších zápasech ale narazili na pozdější turnajové vítěze a tím jejich cesta skončila. Všichni mladší hráči zahráli na turnaji dle svých možností. Ukázalo se, na čem ještě mají zapracovat a co doladit před mistrovstvím své kategorie do sedmnácti let, které se koná na přelomu března a dubna v Hradci Králové.
Matěj jel na mistrovství s ambicemi přivézt z Brna nějakou medaili a to se mu také podařilo. Ve smíšené čtyřhře s Luckou Pilařovou z Ústí nad Labem prošli celkem hladce pavoukem až do semifinále, kde se potrápili s hradeckou dvojicí Hamáček – Menšlová. Po třísetovém zápase nakonec vyhráli 21-16, 19-21 a 21-14. Ve finále už nestačili na Mendreka s Bášovou a odvážejí si tak stříbrné medaile. Ve dvouhře Matěj v prvním zápase nastoupil proti plzeňskému Loudovi. Po celkem tradičním vlažném začátku a prohraném prvním setu Matěj začal otáčet stav zápasu. Ve třetím setu již nedal soupeři žádnou šanci a vyhrál po setech 18-21, 21-18 a 21-10. V boji o semifinále Matěje čekal Valenta z oddílu Super Stars Most, momentálně první hráč juniorského republikového žebříčku. Zápas měl obdobný průběh jako ten předešlý. První set prohraný, potom zrychlení hry a chuť zvítězit přispěly k porážce soupeře 12-21, 21-14 a 21-8. V semifinále Matěj prohrál s Šelongem z Orlové, který odehrál výborný zápas. Po třech letech si tak Matěj vybojoval bronzovou medaili za dvouhru. Ve čtyřhře hrál s Davidem Piklem z Teplic. I když je čtyřhra Matějovou nejoblíbenější disciplínou, takto složená dvojice si zrovna moc nesedla a skončila na 5.-8. místě.
Děkuji všem hráčům za reprezentaci oddílu a Pavlovi Maňáskovi za vedení hráčů při zápasech.

MATĚJOVI K ZISKU MEDAILÍ GRATULUJEME

Výsledky hráčů:
dvouhra chlapců: 3. Šváb, 9. Holub, 17. Maňásek
dvouhra dívek: 17. Smejkalová
čtyřhra chlapců: 5. Šváb-Pikl (Teplice), 9. Holub-Maňásek
čtyřhra dívek: 5. Ostrá-Smejkalová
smíšená čtyřhra: 2. Šváb-Pilařová L. (Ústí n.L.), 17. Holub-Smejkalová

Petr Šváb   24.01.2012 - 22.01.2012 - Oblastní přebor družstev žactva Hradec Králové

 
V neděli 22. ledna se konal v Hradci Králové oblastní přebor žactva věkové kategorie U 15. Za náš oddíl se účastnili hráči Honza Šťásek (dvouhra a smíšená čtyřhra), Pepík Čtvrtečka (dvouhra a čtyřhra) a Filip Sedláček (čtyřhra), hráčky Pavlína Vacková (dvouhra a čtyřhra) a Daniela Hlavsová (čtyřhra a smíšená čtyřhra). Po vítězstvích nad oddíly TJ Sokol Polabiny Pardubice B a TJ Montas Hradec Králové hrálo naše družstvo proti nejsilnějšímu soupeři TJ Sokol Polabiny Pardubice A. Tento zápas jsme prohráli poměrem 3 : 4. Je třeba však poznamenat, že i přes skutečnost, že naše mužstvo nastupovalo do zápasu za stavu 0 : 1 pro neúčast třetí hráčky v našem družstvu, byli naši hráči téměř na dosah od celkového vítězství. I přes tuto porážku lze herní nasazení, výkon a celkový přístup k jednotlivým zápasům během celého turnaje u všech našich hráčů hodnotit kladně. Závěrem bych chtěl poděkovat Lukášovi, rodičům našich hráčů panu Čtvrtečkovi a manželům Sedláčkovým za pomoc a podporu celému našemu družstvu během turnaje.

Michal Hlavsa

Václav Drašnar   24.01.2012 - MMJ Polska 2012

 
Do polského Plocku se sjeli evropští junioři na další ze série mezinárodních mistrovství. Na naše poměry do nezvykle velké a moderní Orlen Arény jsme vyjeli i my s Matějem.
Ve dvouhře Matějovi přisoudil los polského hráče Jakuba Krolaka. Ve vyrovnaném utkání mu nakonec Matěj podlehl ve třech setech 21-16, 14-21, 19-21. V průběhu zápasu bylo na Matějovi vidět, že se v prvním zápase nedokázal přizpůsobit velkému prostoru v hale, že mu dělalo problém orientovat se na kurtu, z čehož pramenily zbytečné chyby.
Ve čtyřhře byl Matějovým spoluhráče anglický mladík Daniel Clark a proti nim se postavila polská dvojice Maciej Dabrowski – Michal Smilowski. Opět velice vyrovnané utkání, ve kterém chyby vzniklé z různého pojetí čtyřhry složené dvojice rozhodli o polském vítězství po setech 21-19, 20-22, 21-14.
Ve smíšené čtyřhře byla Matějovou spoluhráčkou Lucka Pilařová z Ústí nad Labem. V prvním zápase se utkali s francouzským párem Pierrick Cajot a Pernelle Oliva. Ve výborně zahraném zápase naše dvojice zvítězila 21-14, 21-17. V dalším kole na ně čekal anglicko- chorvatský pár Oliver Bazcala – Katarina Galenič. V sobotním utkání již ale nezopakovali předešlý výkon a vlastními chybami pomohli soupeři k vítězství 21-19, 21-17. Bez kvalitního podání to prostě nejde.
Pro Matěje nebyl tento turnaj zrovna vydařený ale určitě velice poučný. Přeji mu, aby získané zkušenosti zúročil již při nadcházejících MČR jak kategorie juniorů tak dospělých.

Konečné pořadí:
dvouhra 33-64
čtyřhra 17-32
smíšená čtyřhra 9-16

Petr Šváb   17.01.2012 - 14.01.2012 - GP A kategorie U 15 Praha Vinoř

 
Dne 14. ledna se konal v Praze první turnaj letošního roku GPA věkové kategorie U 15. Za náš oddíl se účastnili hráči Honza Šťásek a Pepík Čtvrtečka, hráčky Pavlína Vacková a Daniela Hlavsová. Ve velmi kvalitně obsazeném turnaji se nikomu z našich hráčů nepodařilo postoupit do druhého kola turnaje ani v jedné z herních disciplín. Výkon všech hráčů lze hodnotit za podprůměrný, zcela neodpovídající hře předváděné během tréninkových hodin. Jedinou výjimkou byl první set prohrané smíšené čtyřhry Honzy a Daniely a druhý zápas o pořadí Pavlíny ve dvouhře. Ve čtyřhře Honzy a Pepíka byla patrná absence herního zakončení po opakovaných dlouhých výměnách během jednotlivých her, kterou naši hráči nezvládali, ačkoliv si herní převahu předem opakovaně vytvářeli. Hra Pavlíny a Daniely ve čtyřhře byla opět pokračováním jejich přetrvávající nesehranosti, i když zde byl alespoň přeci jenom patrný první pozitivní náznak toho, že konečně vědí, co a hlavně jak by měly obě při zápasech svých čtyřher hrát.

Michal Hlavsa

Václav Drašnar   16.01.2012 - Těšínský pohár 2012

Ve dnech 13.-15. ledna se v Českém Těšíně konal Těšínský pohár 2012, další ze série turnajů Grand Prix A dospělých. Na turnaj vycestovala i početná skupina dobrušských hráčů, kteří vybojovali několik cenných umístění na stupních vítězů. Pro některé hráče je úspěchem postavit se na bednu, pro jiné již vybojovaný postup z náročné kvalifikace do hlavní soutěže a k tomu přidat nějaké to kolo navíc.
Všem děkujeme za reprezentaci oddílu.

Umístění našich hráčů:
dvouhra mužů
3.-4. Kopřiva T.
9.-16. Kopřiva O.
17.-32. Skočdopole M., Šváb Mat., Sváta
čtyřhra mužů
1. Kopřiva Ondra a Tomáš
9.-16. Drašnar - Šváb, Horáček - Bureš
17.-32. Skočdopole M. - Hodek (Pardubice)
čtyřhra žen
2. Křížková - Tomalová (Klimkovice)
smíšená čtyřhra
9.-16. Křížková - Teller (So Radotín), Horáček - Jechová (Hradec Králové)

Petr Šváb   09.01.2012 - Oblastní přebor dospělých

V sobotu 7. ledna uspořádal náš oddíl Oblastní přebor jednotlivců dospělých. Vzhledem k důležitosti turnaje, vítězové postupují na MČR v Plzni, se sešla slušná účast kvalitních hráčů z oddílů Montas Hradec Králové, Polabiny Pardubice, Sokol Osík, TJ Lanškroun a pořádajícího oddílu. Je potěšitelné, že všechna postupová místa obsadili hráči dobrušského oddílu.
Vítězům gratulujeme a přejeme hodně úspěchů na únorovém mistrovství.

Postupující na MČR:
dvouhra mužů - Kopřiva Tomáš
dvouhra žen - Hofmanová Petra
čtyřhra mužů - Skočdopole M., Šťovík P.
čtyřhra žen - Hofmanová, Kocourková Z.
smíšená čtyřhra - Šváb M., Hofmanová

Petr Šváb   


NAVRCHOLU.cz