Badminton Dobruška

  Zvolte rok: 0000 | 0015 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023

aktuality pro rok 2017


21.12.2017 - PF 2018

 
Vedení oddílu přeje všem hráčům, trenérům, rodičům, sponzorům a příznivcům dobrušského badmintonu klidné prožití vánočních svátků a do nového roku 2018 hodně zdraví a spokojenosti.

Petr Šváb   04.12.2017 - 2.kolo soutěží družstev

 
O uplynulém víkendu se odehrálo druhé kolo ligových soutěží smíšených družstev. V extraligové soutěži na nás čekali velmi těžcí soupeři, v sobotu tým BK 73 DELTACAR Benátky n.J. a v neděli Badminton FSpS MU Brno A. Obě družstva byla v plné sestavě včetně zahraničních posil, nám naopak hostující zahraniční hráči chyběli a podle toho se také odvíjely utkání. I když naši hráči odvedli své standartní výkony, na soupeře to nestačilo a obě utkání skončily shodným výsledkem 8-0 pro soupeře. Věříme, že v dalším kole to zase bude lepší.
Jak se nedařilo extraligovému týmu, tak naše B družstvo mohlo být spokojenější. V prvním utkání nastoupilo ve sportovní hale v Kopřivnici proti družstvu TJ Orlová Lutyně. Po velmi vyrovnaných odehraných zápasech se obě družstva rozešla smírným výsledkem 4-4, když naše body vybojovali Matějka, Křížková-Kubečková, Bureš-Matějka a Kopřiva-Křížková. Ve druhém utkání na nás čekalo družstvo BK Kopřivnice A. Našim hráčům se podařilo domácí tým porazit poměrem 5-3 a z Kopřivnice si tak odvezli potřebné body do tabulky. Vyhrané zápasy obstarali Kopřiva, Kubečková V., Kopřiva-Šváb M., Matějka-Bureš, Šváb-Křížková.
Prvoligovým hráčům gratulujeme k dosaženému výsledku.

Petr Šváb   24.11.2017 - 2. kolo ligových soutěží

 
O prvním prosincovém víkendu se odehraje další kolo ligových soutěží smíšených družstev dospělých. Naše extraligové družstvo v sobotu 2.12. nastoupí na domácích kurtech v hale průmyslové školy od 16.00 hodin proti jednomu z favoritů soutěže, týmu BK 73 DELTACAR Benátky n.J.. Ani v neděli nás nečeká snadný soupeř, bude jím družstvo Badminton FSpS MU Brno A. Zahájení utkání je v 10.00 hodin v hale Fakulty sportovních studií, Univerzitní kampus Bohunice, Kamenice 5, Brno.
Dobrušské B družstvo odehraje svá prvoligová utkání v sobotu v Kopřivnici, kde se postupně střetne s týmy TJ Orlová Lutyně a BK Kopřivnice A.

Petr Šváb   22.11.2017 - 45. výročí badmintonu v Dobrušce

 
Dne 26. listopadu to bude právě 45 let od založení oddílu v roce 1972. Zaznamenat všechny události, hráče a jejich úspěchy by vydalo na sepsání slušného sborníku. To ale přenechám jiným autorům a v přiloženém dokumentu najdete pouze krátký průsek nejdůležitějšími událostmi oddílu.
Na fotografiích jsou K. Tomek, Jar. Nič a klečící M. Šenkýř, na druhé J. Frýda.

klikněte zde pro otevření přiloženého dokumentu

Petr Šváb   19.11.2017 - FZ FORZA Czech Junior 2017

Ve dnech 17.-19.listopadu se v Orlové Lutyni odehrálo mezinárodní mistrovství ČR juniorů za účasti hráčů z 22 států. Dobrušský oddíl na tomto vrcholném juniorském turnaji reprezentovala Veronika Kubečková, která startovala ve všech disciplínách. Veronika ve čtyřhře nastoupila se spoluhráčkou Annou Škarkovou a ve smíšené čtyřhře s Martinem Kuralem. Nejlepšího umístění dosáhla ve čtyřhře, kde se dívky dostaly do čtvrtfinále.
Pro Veroniku to bylo další srovnání s mezinárodním badmintonem a ověření si své výkonnosti.

Petr Šváb   13.11.2017 - GPA dospělých

O víkendu se v Praze Vinoři odehrál druhý národní turnaj dospělých – Memoriál Konstantina Holobradého 2017. Nejlepšího umístění z dobrušských hráčů zde dosáhla Veronika Kubečková, která se ve dvouhře probojovala do čtvrtfinále.

Umístění našich hráčů v hlavní soutěži
dvouhra žen
5.-8. Veronika Kubečková
17.-32. Eliška Smejkalová
čtyřhra mužů
17.-32. Matěj Šváb – Marek Bureš, Tomáš Strnad – Jakub Skřivan (TJ Montas Hradec Králové)
čtyřhra žen
9.-16. Kubečková – Veronika Srncová (Sokol Židlochovice)
smíšená čtyřhra
9.-16. Šváb – Ivana Zychová (TJ Astra ZM Praha)

Petr Šváb   29.10.2017 - GPB Hradecký lev 2017

O tomto víkendu uspořádal hradecký oddíl TJ Montas již tradiční turnaj dospělých. Na turnaj se sjelo velké množství hráčů z celé republiky, mezi kterými měla také Dobruška své zastoupení. Někteří naši hráči si nevedli vůbec špatně. Lukáš Tlustý se dostal ve dvouhře do čtvrtfinále, stejně tak se umístila ve čtyřhře dvojice Matěj Šváb s Markem Burešem. Výborného výsledku dosáhla Veronika Kubečková ve dvouhře a ve smíšené čtyřhře se spoluhráčem Adamem Blaníkem z Orlové. V obou disciplínách obsadila hezké 3.místo. Na stupeň nejvyšší se postavili Matěj Šváb s Ivanou Zychovou z Astry Praha ve smíšené čtyřhře, kteří prošli turnajem bez porážky a vybojovali si 1.místo.
Matějovi s Veronikou gratulujeme a děkujeme všem hráčům za reprezentaci oddílu.

Umístění našich hráčů:
dvouhra muži
5.-8. Tlustý Lukáš
17.-32. Šváb Matěj
33.-64. Strnad Tomáš
čtyřhra
5.-8. Šváb – Bureš
9.-16. Strnad – Chmelař Roman (TJ Montas Hradec Králové)
dvouhra ženy
3.-4. Kubečková Veronika
9.-16. Smejkalová Eliška, Strnadová Iveta
čtyřhra
9.-16. Ostrá – Smejkalová, Kubečková – Srncová Veronika (Sokol Židlochovice)
17.-32. Strnadová – Weinerová Tereza (BK DDM Holice)
smíšená čtyřhra
1. Šváb – Zychová Ivana (TJ Astra Zahradní Město Praha)
3.-4. Kubečková – Blaník Adam (TJ Orlová Lutyně)
17.-32. Bureš – Ostrá, Smejkalová – Wsól Lukáš (TJ Sokol Polabiny Pardubice)
33.-64. Strnadová – Koňas Jan (BK TU Liberec), Hofmanová – Sedláček Filip (Badminton Rychnov n.K.)

Petr Šváb   20.10.2017 - Oblastní přebor žáků - jednotlivci a družstva

V sobotu 14.10. uspořádal badmintonový oddíl v Rychnově n.Kn. oblastní přebor kat. U15 jednotlivců. Z našeho oddílu na turnaj vyjela dvojice hráčů, a to Sedláček Kryštof a Tomáš Šmída.
Umístění:
dvouhra
9.-16. Sedláček Kryštof
17.-24. Šmída Tomáš
čtyřhra
5.-8. Sedláček – Šmída

Oblastní přebor družstev žáků se konal v neděli 15.10. v Pardubicích. Dobrušský oddíl tam reprezentovalo neúplné družstvo ve složení Čtvrtečka Jakub Karel, Šmída Tomáš a Weber Eva Pavlína. Ze sedmi účastníků se naši žáci umístili na 6.místě. Věříme, že při kompletním obsazení družstva by konečné umístění mohlo být o něco lepší.
Děkujeme zúčastněným hráčům za snahu a bojovnost a doufáme, že účast našich žáků v dalších turnajích vzroste.

Petr Šváb   20.10.2017 - 1.národní liga – 1.kolo

V sobotu 14.10. se rozehrála první kola národní ligy. Dobrušské B družstvo odehrálo svá utkání v hale TJ Sokola Jehnice. V prvním utkání naši hráči nastoupili proti soupeři z východočeské oblasti, týmu TJ Sokol Polabiny Pardubice. V utkání se dařilo mužské části družstva, když vítězné body uhráli ve čtyřhře Matějka – Kopřiva, Bureš – Šváb a ve dvouhrách Kopřiva, Matějka a Tlustý. Celkový výsledek tak vyzněl 5 – 3 pro naše družstvo.
V následném utkání na nás čekal domácí tým Badminton FSpS MU B. Všechny zápasy byly odehrány ve dvou setech, takže se žádné velké drama nekonalo. Úspěšnějším družstvem nakonec byli domácí, kteří vyhráli poměrem 5 – 3. Dobrušce body přinesli Matějka – Kopřiva ve čtyřhře a Matějka a Tlustý ve dvouhrách.
Za dobrušské B družstvo nastoupili hráči Lukáš Tlustý, Marek Bureš, Matěj Šváb, Ondřej Kopřiva, Michal Matějka, Eliška Smejkalová a Veronika Ostrá. Vedoucím družstva je Miroslav Skočdopole.

Petr Šváb   19.10.2017 - Extraligová soutěž – 1.kolo

 
Dobrušské družstvo v sobotu přivítalo v hale průmyslové školy tým USK Plzeň. Hosté nás postupně přehráli ve všech párových disciplínách a vybojovali si vedení 4-0. Našim hráčům se podařilo částečně zkorigovat výsledek dvouhrami, na nerozhodný stav to ale bohužel nestačilo a tak jsme v zahajovacím utkání prohráli 5-3. Body domácích zajistili Martina Repiská, Ondra Král a Milan Dratva.
V neděli na nás čekalo oblastní derby v Hradci Králové s místním oddílem TJ Montas. Lepší začátek měli domácí hráči, kteří po čtyřhrách vedli poměrem 3-1. Na nás bylo opět dotahování stavu skóre, což se podařilo pouze na srovnání výsledku na 4-4. V rozhodujícím devátém zápase přehrála domácí hráčka Alžběta Bášová naši Petru Hofmanovou a hradečtí tak mohli slavit vítězství 5-4. Body za Dobrušku uhráli ve čtyřhře Ondra Král s Ivo Stoklasem a Ondra Král, Milan Dratva a Matěj Hliničan ve dvouhře.
Dobrušské družstvo tvoří (na fotografii zleva) vedoucí družstva Petr Šváb a hráči Matěj Hliničan, Ivo Stoklas, Milan Dratva, Martin Vicen, Ondřej Král, Veronika Kubečková, Petra Hofmanová a Martina Repiská.
Výsledky prvního kola nebyly pro naše družstvo úspěšné, je to ale začátek soutěže a nám nezbývá než dál bojovat.

Petr Šváb   07.10.2017 - Ligový víkend klepe na dveře

 
Ve dnech 14.-15.10. bude odstartován nový ročník ligových soutěží sezóny 2017/18. Dobrušské B družstvo odjíždí ke svému prvoligovému dvojzápasu do Brna Jehnic, kde se postupně střetne s týmy TJ Sokol Polabiny Pardubice a domácími BADMINTON FSpS MU B. V extraligové soutěži dobrušský A tým v sobotu nastupuje na domácích kurtech v hale průmyslové školy proti USK Plzeň se začátkem v 16.00 hodin. V neděli potom zajíždí do Hradce Králové k oblastnímu derby s hradeckým Montasem. Zahájení tohoto utkání je v 10.00 hodin v hale TJ Montas, ulice Zdeňka Wirtha.
Přijďte se podívat na kvalitní badminton a podpořit dobrušský tým.

Petr Šváb   18.09.2017 - GP B juniorů

O víkendu se v Praze Vinoři odehrál národní turnaj GP B juniorů. Z dobrušských hráčů se turnaje zúčastnili Tomáš a Iveta Strnadovi. Lépe ze sourozenců turnajem prošla Iveta, která se spoluhráčkou Terezou Weinerovou z Holic vybojovala ve čtyřhře 3.místo. Tomáš dosáhl nejlepšího umístění ve smíšené čtyřhře, ve které se s Šárkou Líbalovou z Vesce probojovali do čtvrtfinále.
Gratulujeme.

Umístění hráčů:
dvouhra chlapci
9.-16. Tomáš Strnad
čtyřhra chlapci
9.-16. Strnad – Dominik Hykyš (Super Stars Most)
smíšená čtyřhra
5.-8. Strnad – Šárka Líbalová (TJ Slovan Vesec)
9.-16. Strnadová – Lukáš Mádle (BK TU Liberec)
dvouhra dívky
5.-8. Iveta Strnadová
čtyřhra dívky
3. Strnadová – Tereza Weinerová (BK DDM Holice)

Petr Šváb   21.08.2017 - Rozpis tréninků pro soutěžní sezónu 2017/18

Rozpis je platný od úterý 5. září 2017 pro halu střední průmyslové školy:
úterý
17.00 – 18.00 přípravka
18.00 – 19.30 žáci
19.00 – 20.30 dorost, dospělí
středa
18.00 – 20.00 dorost, dospělí
čtvrtek
17.00 – 18.00 přípravka
18.00 – 19.30 žáci
19.00 – 21.00 dorost, dospělí

Petr Šváb   20.08.2017 - Pozvánka na turnaj žáků a mladšího dorostu

V přiloženém dokumentu najdete informace o konání tradičního turnaje CZECH SOKOL CUP v Plzni. Turnaj se koná ve dnech 8.-10.září 2017, je podporován ČOS - odborem sportu a je určen pro hráče průměrné výkonnosti.

klikněte zde pro otevření přiloženého dokumentu

Petr Šváb   03.08.2017 - Přijďte hrát závodní badminton

 
Se začátkem školního roku rádi přivítáme v oddíle nové hráče ve věku 8 – 11 let. Bližší informace najdete v přiloženém letáčku.

Petr Šváb   22.07.2017 - Tréninky v srpnu

V prázdninovém měsíci srpnu se konají tréninky dorostu a dospělých v hale průmyslové školy ve dnech 22.-24.8. a 29.-31.8. vždy v čase 18 – 20.00 hodin.

Petr Šváb   16.07.2017 - Kondiční soustředění

 
V průběhu minulého týdne proběhlo na chatě Juráška v Olešnici v Orlických horách tradiční kondiční soustředění hráčů oddílu. Chata Juráška nabízí sportovním oddílům příjemné až rodinné zázemí a její okolí splňuje požadavky na venkovní pohybové aktivity včetně multifunkčního hřiště s umělým povrchem. Soustředění bylo určeno jak pro žáky, které vedla Tereza Jechová, tak pro juniory a dospělé hráče, které zaměstnával bývalý reprezentant ČR Ondřej Kopřiva. Celkem se nám sešlo na 25 aktivních hráčů, kteří zapracovali na zvýšení své fyzické kondice před nadcházející sezónou. Myslím si, že si týdenní pobyt všichni užili, i když počasí pro nás mohlo být přívětivější.
Děkuji Tereze a Ondrovi za připravený program pro hráče a Vaškovi Drašnarovi za technické zabezpečení soustředění.

Přeji všem hráčům, rodičům, trenérům a vedení oddílu, aby si užili zbytek prázdnin a dovolených a načerpali nové síly do dalšího soutěžního období.

Petr Šváb   11.06.2017 - GP A juniorů

O tomto víkendu se v Brně – Slatině odehrál národní turnaj kategorie U19. Náš oddíl měl na turnaji pouze dívčí zastoupení, a to Veronikou Kubečkovou a Ivetou Strnadovou. Lépe se dařilo Veronice, která se spoluhráčem Martinem Kuralem z Plzně vybojovala 3.místo ve smíšené čtyřhře. Veronika měla určitě vyšší ambice i v ostatních disciplínách, kde ale na medailová umístění nedosáhla. Třeba se to podaří příště.
Veronice gratulujeme k medaili a oběma hráčkám děkujeme za reprezentaci oddílu.

Umístění hráček:
dvouhra
5.-8. Veronika Kubečková
17.-32. Iveta Strnadová
čtyřhra
5.-8.
V.Kubečková – Veronika Srncová (Sokol Židlochovice)
I.Strnadová – Tereza Weinerová (BK DDM Holice)
smíšená čtyřhra
3. V.Kubečková – Martin Kural (USK Plzeň)
9.-16. I.Strnadová – Lukáš Mádle (BK TU Liberec)

Petr Šváb   05.06.2017 - Tréninky v hale

Upozorňujeme trenéry a hráče, že poslední trénink v hale průmyslové školy před prázdninami se koná ve čtvrtek 15.června. Tréninky v tělocvičně v době prázdnin se pokusíme zajistit dle požadavku trenérů. Budeme vás o tom informovat do konce června.

Petr Šváb   25.05.2017 - Ukončení badmintonové sezóny!

 
Jako každý rok před letními prázdninami si i letos dovolujeme pozvat všechny naše členy, rodiče, příznivce a podporovatele našeho klubu na tradiční rozloučení se sezónou. Uvidíme se v sobotu 17.6. od 15:00 v rotundě areálu u Kohouta v blízkosti autolakovny v Dobrušce ( směr Deštné v Orlických horách)

Zveme jménem výboru oddílu.

Václav Drašnar   15.05.2017 - Oblastní turnaj starších žáků

V sobotu 20.5.2017 pořádáme v tělocvičně průmyslové školy GP C kategorie U15 se zahájením od 9.00 hodin.
V přiloženém dokumentu najdete propozice turnaje.

klikněte zde pro otevření přiloženého dokumentu

Petr Šváb   05.05.2017 - Dětský turnaj v Novém Městě nad Metují

 
V sobotu 29. dubna pořádal badmintonový oddíl z Nového Města nad Metují dětský badmintonový turnaj. Celkem bylo přihlášeno 27 dětí z badmintonových oddílů z Holic, Rychnova nad Kněžnou, Dobrušky a Nového Města nad Metují. Startovalo se zde v kategoriích U9, U11, U13 a U15. V kategorii U9 nás reprezentoval Tobiáš Skočdopole, který obsadil krásné 2. místo. V kategorii u 11 startoval na svém prvním turnaji Tomáš Kirschlager, a to perfektní 3. místo. Oba kluci bojovali do posledního míče, a tak mají mou velkou pochvalu.
V kategorii U13 nastoupila Evička Weber, která ztratila pouze jeden set proti dívce z Nového Města nad Metují. Ve všech ostatních zápasech si držela svoje tempo a s přehledem vyhrála každý zápas, i když ji podání moc nepodrželo.
V kategorii chlapců U13 byla největší konkurence. Chlapci hráli tabulku, kde každý odehrál celkem 6 zápasů. I když byl tento turnaj trochu náročný, chlapci nepředvedli ani v jednom ze zápasu zdaleka svůj standard. Bohužel jsem z jejich výkonu velmi zklamaná, a tak nás čeká ještě velký kus práce.
Umístění chlapců v kategorii U13:
3. místo Vrzáček Matěj
5. místo Čtvrtečka Ondřej
6. místo Sedláček Kryštof
7. Rousek Lukáš

V kategorii U15 reprezentoval Čtvrtečka Jakub, který po vyrovnaném zápase vybojoval 1. místo a Tomáš Šmída 2. místo.

Tereza Jechová

Petr Šváb   02.05.2017 - Přeborník města Dobrušky 2017

 
V neděli 30.dubna jsme pořádali v hale průmyslové školy tradiční turnaj dospělých. Zahrát si přijelo na 30 hráčů a hráček nejen z oddílů východočeské oblasti. Nejúspěšnějšími hráči se stali domácí Matěj Šváb a Pavlína Krpatová z Pardubic. Oba hráči si odvezli dvě vítězství, Matěj ve dvouhře a čtyřhře s Markem Burešem a Pavlína ve čtyřhře s Rozálií Bártovou a smíšené čtyřhře s Tomášem Skálou.
Vítězům gratulujeme a pořadatelskému týmu děkujeme za organizaci turnaje.

Finálová umístění:
dvouhra muži
1.Šváb Matěj
2.Ehm Matěj (TJ Sokol Polabiny Pardubice)
dvouhra ženy
1.Krpatová Lucie (TJ Sokol Polabiny Pardubice)
2.Krpatová Pavlína (TJ Sokol Polabiny Pardubice)
čtyřhra muži
1.Šváb – Bureš
2.Skála – Wsól Lukáš (TJ Montas Hradec Králové - TJ Sokol Polabiny Pardubice)
čtyřhra ženy
1.Krpatová P. – Bártová Rozálie (TJ Sokol Polabiny Pardubice)
2.Krpatová L. – Tichá Barbora (TJ Sokol Polabiny Pardubice – Badminton Rychnov n.Kn.)
smíšená čtyřhra
1.Skála – Krpatová P. (TJ Montas Hradec Králové - TJ Sokol Polabiny Pardubice)
2.Šváb – Kubečková Veronika

Petr Šváb   25.04.2017 - Berlínský zlatý hattrick

 
V termínu 14.-16. dubna 2017 se konal již tradiční německý turnaj YONEX Junior Cup, kterého se zúčastnily sestry Kubečkovy v kategorii U22. Veronice se podařilo společně s Jakubem Skřivanem (TJ Montas Hradec Králové) získat 1. místo v mixu. Obě sestry se v singlovém dni bezproblémově dostaly ze svých skupin až do semifinále. Finále dámské dvouhry se neslo v barvách české vlajky, ve kterém nakonec Tereza podlehla v sestrovražedném boji a odnesla si druhé místo. Dámská čtyřhra v kategorii U22 byla spojena s kategorií U19. Duo Kubečková-Kubečková prošlo hladce ze základní skupiny do semifinále a následně do finále, kde si sestry nakonec poradily i s dánským párem Pallesen-Sørensen.
HisTerka

Petr Šváb   23.04.2017 - Přeborník města Dobrušky

O příštím víkendu, v neděli 30.dubna v hale průmyslové školy pořádáme tradiční turnaj o Přeborníka Dobrušky. Turnaj je veden jako otevřené GP C kategorie dospělých se začátkem v 9.00 hodin.
Těšíme se na bohatou účast hráčů i diváků.

V přiloženém dokumentu najdete propozice.

klikněte zde pro otevření přiloženého dokumentu

Petr Šváb   23.04.2017 - Memoriál Petra Sima 2017

Dnes se v Liberci dohrál poslední národní turnaj dospělých GP A sezóny 2016/17. Mimo českých účastníků na turnaji startovali i hráči ze Slovenska, Polska a Německa. Do Liberce také zamířila početná skupina dobrušských hráčů. Tradičně nejlépe si vedly děvčata Šárka Křížková s Petrou Hofmanovou ve čtyřhře, když se musely smířit s porážkou až ve finále od českokrumlovských hráček Báry Hadáčkové a Hany Milisové. Šárka s Petrou tak ukázaly, že stále patří mezi nejlepší české dvojice.
Gratulujeme děvčatům ke stříbrným medailím a děkujeme všem hráčům za reprezentaci oddílu po celou soutěžní sezónu.

Výsledky našich hráčů:
dvouhra muži
9.-16. Lukáš Tlustý
dvouhra ženy
9.-16. Petra Hofmanová, Veronika Kubečková
17.-32. Iveta Strnadová, Tereza Kubečková
čtyřhra muži
9.-16. Matěj Šváb – Marek Bureš
17.-32. Tomáš Strnad – Filip Marek (BK TU Liberec)
čtyřhra ženy
2. Šárka Křížková – Petra Hofmanová
9.-16. V. a T. Kubečkovi, Strnadová – Anna Vocelková (USK Plzeň)
smíšená čtyřhra
5.-8. Křížková – Petr Hošek (Sokol Radotín Meteor Praha)
17.-32.
Hofmanová – Tomáš Skála (TJ Montas Hradec Králové)
Šváb – Ivana Zychová (TJ Astra ZM Praha)
V.Kubečková – Jiří Bureš (Badminton FSpS MU Brno)
T.Kubečková – Jakub Tichý (TJ Montas Hradec Králové)
Strnadová – Jan Koňas (BK TU Liberec)

Petr Šváb   17.04.2017 - GP B juniorů

O velikonočním víkendu uspořádal oddíl Super Stars Most národní turnaj GP B kategorie U19. Dobrušku reprezentovali na turnaji Iveta a Tomáš Strnadovi. Výborného výsledku zde dosáhla ve čtyřhře dívek Iveta se spoluhráčkou Terezou Weinerovou z Holic, když dívky prošly turnajem bez porážky a vybojovaly první místo.
Gratulujeme.

Výsledky:
dvouhra chlapců
9.-16. Tomáš Strnad
dvouhra dívek
5.-8. Iveta Strnadová
čtyřhra chlapců
5.-8. Strnad – Adam Kostrhun (Slavoj Podivín)
čtyřhra dívek
1. Strnadová – Weinerová (BK DDM Holice)
smíšená čtyřhra
9.-16. Strnad – Ilona Mikezová (TJ Slovan Vesec)
17.-32. Strnadová – Pavel Pohanka (BKV Plzeň)

Petr Šváb   11.04.2017 - Jouda Cup 2017

O víkendu pořádal oddíl TJ Astra ZM Praha turnaj GP B dospělých. Z dobrušských hráčů se nejlépe dařilo Veronice Kubečkové, která se ve dvouhře probojovala až do semifinále.

Umístění našich hráčů:
dvouhra mužů
9.-16. Lukáš Tlustý
33.-64. Tomáš Strnad
dvouhra žen
3.-4. Veronika Kubečková
17.-32. Iveta Strnadová, Tereza Kubečková
čtyřhra mužů
17.-32. Tlustý – Jaroslav Chlubna (Badminton Akademie Olomouc)
čtyřhra žen
9.-16.
Kubečková V. – Veronika Srncová (Sokol Židlochovice)
Kubečková T. – Adéla Závodná (TJ Sokol Klimkovice)
smíšená čtyřhra
9.-16.
Kubečková V. – Jiří Bureš (Badminton FSpS MU Brno)
Strnadová – Jan Koňas (BK TU Liberec)

Petr Šváb   21.03.2017 - 1.celostátní liga východní skupina

 
V sobotu se v Dobrušce odehrálo poslední kolo 1.národní ligy skupiny o udržení v soutěži. Dobrušské B družstvo nedovolilo žádné překvapení a postupně porazilo TJ Montas Hradec Králové B 6-2, BK Kopřivnici 7-1 a Badminton FSpS MU B Brno 5-3. Těmito výsledky si upevnilo 4.místo v konečné prvoligové tabulce. Super zakončení soutěže. Domácí tým tvořili hráči Lukáš Tlustý, Matěj Šváb, Marek Bureš, Václav Drašnar, Petr Hrnčár, Michal Matějka, Martin Vicen, Veronika Kubečková, Eliška Smejkalová, Veronika Ostrá, Iveta Strnadová a vedoucím družstva byl Miroslav Skočdopole.
Děkujeme celému družstvu za reprezentaci oddílu a dosažené umístění, Tereze Kubečkové za řízení sobotního kola.

Petr Šváb   20.03.2017 - Čtvrtfinále play off extraligy smíšených družstev dospělých

 
V neděli 19.března naše extraligové družstvo odehrálo v Českém Krumlově čtvrtfinálové utkání s domácím týmem SKB Český Krumlov. Bohužel se nám nepodařilo vyhrát hned první klíčový zápas ve smíšené čtyřhře, ve kterém Ondřej Král se Šárkou Křížkovou prohráli ve vyrovnaném třísetovém boji s Janáčkem a Milisovou po setech 20-22, 21-13 a 18-21. Po této prohře jako by se vše zlomilo a v dalších zápasech nám již domácí nedali příliš šancí na úspěch. Navíc se u Milana Dratvy projevilo nedoléčené zranění z posledního turnaje v Brazílii, které ho omezovalo v herním výkonu. Jediný čestný bod tak získal Matěj Hliničan vítězstvím nad bulharským hráčem Dimitarem Delchevem. Celkový výsledek utkání vyzněl 7:1 pro domácí. I přes tuto prohru dobrušské družstvo splnilo vytčený cíl a v konečné tabulce se umístilo na hezkém 5.místě. Extraligový tým Dobrušky tvořili hráči Ondřej Král, Matěj Hliničan, Milan Dratva, Martin Vicen, Ivo Stoklas, Matěj Šváb, Šárka Křížková, Petra Hofmanová a Veronika Kubečková. Vedoucím družstva byl Petr Šváb a manažerem Karel Tomek.
Děkuji všem za dosažené výsledky po celou dobu soutěže, za výbornou atmosféru při utkáních a fajn partu.

Petr Šváb   15.03.2017 - Ligový víkend

V sobotu 18.března se v hale průmyslové školy v Dobrušce odehraje od 10.00 hodin poslední kolo 1.ligy skupiny o setrvání v soutěži. Naše družstvo je po předchozím kole na 1. místě této tabulky, tudíž věříme, že i na domácích kurtech potvrdí své stávající umístění. V Dobrušce se představí mimo domácích i družstva TJ Montas Hradec Králové B, BK Kopřivnice a Badminton FSpS MU Brno B.
Přijděte podpořit domácí hráče.

O víkendu se také rozehrají dvě utkání čtvrtfinále PLAY OFF extraligové soutěže. Naše A družstvo odjede ke svému utkání do Českého Krumlova, kde v neděli od 13.00 hodin bude bojovat o účast v semifinále PLAY OFF s místním klubem SKB. Další dvojici tvoří týmy Badminton FSpS MU Brno A a TJ Montas Hradec Králové A.
Držte nám palce.

Petr Šváb   12.03.2017 - Velká cena města Plzně 2017

Dnes byl zakončen závěrečnými finálovými zápasy národní turnaj dospělých v Plzni. Skvělého výsledku zde dosáhly dobrušské hráčky Šárka Křížková s Petrou Hofmanovou ve čtyřhře. Až ve finále se musely sklonit před dvojicí Eliška Maixnerová – Hana Milisová po vyrovnaném třísetovém utkání (24-22, 22-24, 21-15) a vybojovaly tak stříbrné medaile. Šárka ještě přidala další umístění na stupních vítězů, když ve smíšené čtyřhře se spoluhráčem Petrem Hoškem z Prahy obsadili 3. místo.
K medailovým umístěním gratulujeme.

Umístění našich hráčů v hlavní soutěži:
dvouhra mužů
17.-32. Šváb Matěj, Tlustý Lukáš
dvouhra žen
9.-16. Hofmanová Petra, Kubečková Veronika
17.-32. Strnadová Iveta
čtyřhra mužů
17.-32. Šváb – Bureš
čtyřhra žen
2. Hofmanová – Křížková
9.-16. Kubečková V. – Škarková Anna (BK Kopřivnice)
smíšená čtyřhra
3. Křížková – Hošek Petr (Sokol Radotín Meteor Praha)
9.-16. Šváb – Zychová Ivana (TJ Astra ZM Praha), Hofmanová – Král Ondřej (Sokol Židlochovice)

Petr Šváb   10.03.2017 - GP A dospělých - Velká cena města Plzně

Od pátku do neděle budou hráči bojovat o umístění na dalším národním turnaji dospělých v Plzni. Dnes se rozehrají kvalifikační zápasy a od soboty kola hlavní soutěže ve všech disciplínách. Do Plzně odjíždí také početná skupina dobrušských hráčů, kterým přejeme hodně úspěchů.

Petr Šváb   28.02.2017 - 1.liga – 3 vítězství pro Dobrušku

V sobotu 25.února odjelo dobrušské B družstvo do Brna Jehnic k odehrání 4.kola prvoligové soutěže. Ve skupině o sestup se střetly týmy na 4.-7. místě tabulky po základní části. Naše družstvo ukázalo, že sestupové ambice rozhodně nemá a postupně si poradilo se zbylými účastníky kola. V prvním utkání vyhrálo nad BK Kopřivnice 5:3, ve druhém s TJ Montas Hradec Králové B 6:2 a na závěr s brněnským týmem Badminton FSpS MU B poměrem 5:3. Za dobrušské družstvo nastoupili hráči Lukáš Tlustý, Matěj Šváb, Marek Bureš, Miroslav Skočdopole, Peter Hrnčár, Michal Matějka, Veronika Kubečková, Eliška Smejkalová a Iveta Strnadová.
Uplynulý víkend byl pro dobrušský oddíl velice úspěšný. Poděkování patří všem hráčům.

Petr Šváb   27.02.2017 - Extraliga – Dobruška 2x vítězně

 
O víkendu se dohrálo poslední kolo základní části soutěže. V sobotu jsme na domácích kurtech v hale průmyslové školy přivítali v odloženém utkání družstvo USK Plzeň. Hosté přijeli v neúplné sestavě, což nám dávalo značné předpoklady k dosažení vítězství. To se také od prvních odehraných zápasů potvrzovalo, i když některé zápasy byly velmi vyrovnané. Body domácích postupně vybojovali Král – Křížková, Král – Vicen (scr.), Hofmanová – Křížková, Hliničan – Dratva, Dratva, Hliničan. Konečný výsledek byl tedy 6:2 pro Dobrušku. Je škoda, že se na badminton této úrovně nepřijde podívat více začínajících hráčů oddílu.
V neděli jsme odjeli k poslednímu utkání do Hradce Králové, kde na nás ve východočeském derby čekalo družstvo TJ Montas. Utkání se pro nás od začátku vyvíjelo velice dobře až do stavu 4:1, kdy domácí tým výhrou Aubuse nad Vicenem a Holuba nad Dratvou snížil bodový stav na 4:3. V rozhodujícím zápase proti sobě nastoupili singlové jedničky obou týmů, za Dobrušku Matěj Hliničan a za domácí Honza Hubáček. Ve vyrovnaném utkání jsme se nakonec radovali my, když Matěj v koncovce třetího setu zvítězil stavem 23-21. Za Dobrušku si vítězné zápasy připsali Král – Křížková, Král – Vicen, Křížková – Hofmanová, Hofmanová, Hliničan. Slušně zaplněná sportovní hala tak viděla výborný badminton až do samého konce.
Vítězstvím v obou utkáních družstvo Dobrušky postoupilo na 5.místo extraligové tabulky a zajistilo si tak účast v PLAY OFF soutěže.
Všem hráčům patří poděkování za týmový výkon.

Na přiložené fotografii hráči zleva: Matěj Hliničan, Ondřej Král, Milan Dratva, Petra Hofmanová, Šárka Křížková a Martin Vicen.

Petr Šváb   22.02.2017 - Ligový víkend

Dobrušské B družstvo skončilo po základní části prvoligové soutěže na 5.místě tabulky a spolu s týmy BK Kopřivnice, TJ Montas Hradec Králové B a Badminton FSpS MU B bude hrát ve skupině o udržení. První kolo se odehraje v sobotu 25.2. v Brně Jehnicích se začátkem utkání od 10.00 hodin.
Dobrušský A tým přivítá v sobotu v domácím prostředí haly průmyslové školy v odloženém utkání družstvo USK Plzeň. Zahájení zápasů je v 16.00 hodin. V neděli potom odjíždíme do Hradce Králové k poslednímu utkání základní části extraligové soutěže. Ve východočeském derby se utkáme s hradeckým Montasem se začátkem v 11.00 hodin. Adresa hracího místa je hala TJ Montas, Pražská třída 581.
Přijděte v sobotu podpořit domácí hráče v důležitém utkání a podívat se na kvalitní badminton.

Petr Šváb   21.02.2017 - Badmintonový turnaj žáků

 
O uplynulém víkendu jsme pořádali turnaje žáků, v sobotu kategorie U11 a U15 a v neděli U13. Do Dobrušky se sjeli začínající badmintonisté nejen z oddílů východočeské oblasti, celkem se jich vystřídalo na kurtech v hale průmyslové školy na 40. Z našeho oddílu do bojů zasáhli Čtvrtečka Ondřej, Čtvrtečka Jakub, Sedláček Kryštof, Rousek Lukáš, Šmída Tomáš, Skočdopole Tobiáš, Ungrád Šimon, Kirschlager Tomáš, Lakomý Ondřej a Weber Eva. Systém turnajů byl nastaven tak, aby každý hráč odehrál minimálně 6 zápasů a poměřil své síly s co největším počtem soupeřů. Vzhledem k výbornému řízení turnajů vše proběhlo dle časového plánu a všichni hráči si dostatečně zahráli. Rodiče si v průběhu turnaje mohli zpříjemnit pobyt v tělocvičně dobrou kávou a dalším občerstvením. Věřím, že všichni odjížděli spokojeni a v případě pořádání dalších turnajů se do Dobrušky rádi vrátí.
Děkuji sponzorovi turnaje firmě Victor za dodané ceny pro hráče, vedení průmyslové školy za poskytnuté zázemí a všem členům oddílu, kteří se podíleli na bezproblémovém průběhu turnajů.

Umístění našich hráčů:
U11 – chlapci
8. Skočdopole Tobiáš
12. Kirschlager Tomáš
13. Lakomý Ondřej
U13 – chlapci
5. Čtvrtečka Ondřej
7. Sedláček Kryštof
8. Rousek Lukáš
U13 – dívky
7. Weber Eva
U15 – chlapci
4. Čtvrtečka Jakub
7. Ungrád Šimon
9. Šmída Tomáš

Petr Šváb   13.02.2017 - GP B - Pohár badmintonové akademie 2017

O víkendu se v Mostě konal turnaj dospělých kategorie B – Pohár badmintonové akademie. Turnaje se zúčastnili i naši hráči Veronika a Tereza Kubečkovi a Tomáš a Iveta Strnadovi. Nejlépe z nich turnajem prošla Veronika, která se postavila na stupně vítězů hned ve dvou disciplínách. Ve dvouhře vybojovala 2. místo a ve čtyřhře se spoluhráčkou Janou Slatinskou z Liberce místo třetí.
Veronice gratulujeme.

Pořadí hráčů:
dvouhra mužů
17.-32. Tomáš Strnad
dvouhra žen
2. Veronika Kubečková
9.-16. Iveta Strnadová
17.-32. Tereza Kubečková
čtyřhra mužů
17.-32. Strnad – Jan Kubáček (BK TU Liberec)
čtyřhra žen
3.-4. V. Kubečková – Jana Slatinská (BK TU Liberec)
9.-16.
T. Kubečková – Jitka Benešová (SK Prosek Praha)
Strnadová – Tereza Weinerová (BK DDM Holice)
smíšená čtyřhra
17.-32.
Strnadová – Ondřej Šilhan (TJ Jiskra Nejdek)
V. Kubečková – Daniel Skrčený (BaC Kladno)
T. Kubečková – Martin Slabý (TJ Orlová Lutyně)
Strnad – Ilona Mikezová (TJ Slovan Vesec)

Petr Šváb   12.02.2017 - Badmintonový turnaj žáků

O příštím víkendu pořádáme v hale průmyslové školy turnaje žákovských kategorií. V sobotu 18.2. si odehrají svá utkání hráči kategorie U11 a U15, v neděli potom U13. Po oba dva dny se začíná hrát v 9.00 hodin.

V přiloženém dokumentu najdete propozice na sobotní turnaj.

klikněte zde pro otevření přiloženého dokumentu

Petr Šváb   05.02.2017 - MČR dospělých Liberec 2017

Výborného výsledku dosáhla na mistrovství dvojice Křížková Šárka – Hofmanová Petra, která si vybojovala ve čtyřhře žen bronzové medaile.
Šárce s Petrou patří velká gratulace a všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci oddílu.

Umístění našich hráčů:
dvouhra žen
17.-32. Hofmanová Petra, Kubečková Veronika
čtyřhra mužů
9.-16. Šváb Matěj – Drašnar Václav
čtyřhra žen
3. Křížková Šárka – Hofmanová Petra
smíšená čtyřhra
5.-8. Křížková – Hošek Petr (Sokol Radotín Meteor Praha)
17.-32.
Hofmanová – Pokorný David (BADMINTON FSpS MU Brno)
Šváb – Zychová Ivana (TJ Astra ZM Praha)

Petr Šváb   01.02.2017 - Mistrovství ČR dospělých 2017 - Liberec

Ve dnech 3.-5. února pořádá badmintonový oddíl BK TU Liberec Mistrovství ČR jednotlivců dospělých. Možnost zasáhnout do bojů na mistrovství si vybojovala i skupina dobrušských hráčů:
dvouhra žen
Hofmanová Petra, Kubečková Veronika
čtyřhra mužů
Šváb Matěj – Drašnar Václav
čtyřhra žen
Křížková Šárka – Hofmanová Petra
smíšená čtyřhra
Křížková – Petr Hošek (Sokol Radotín Meteor Praha)
Hofmanová – David Pokorný (Badminton FSpS MU Brno)
Šváb – Ivana Zychová (TJ Astra ZM Praha)

Vzhledem k veliké konkurenci nejlepších hráčů z celé republiky je každý vyhraný zápas úspěchem. Nechceme se ale jen zúčastnit a věříme v možnost zisku medailí. Přejeme všem hráčům hodně úspěchů a ať si vrcholný turnaj české sezóny krásně užijí.

Petr Šváb   01.02.2017 - GP A juniorů – stříbro pro Veroniku Kubečkovou

O minulém víkendu se v Hradci Králové odehrál 1. národní žebříčkový turnaj kategorie U19 sezóny 2017. Z našich hráček na turnaji bojovaly o body do žebříčku Veronika Kubečková a Iveta Strnadová. Lépe se dařilo Veronice, která se spoluhráčkou Veronikou Srncovou ze Židlochovic vybojovala 2.místo ve čtyřhře dívek. Vzhledem k turnajovému nasazení jsme očekávali od Veroniky umístění na stupních vítězů i v ostatních disciplínách, což se bohužel nepovedlo. Tak snad příště.
Gratulujeme Veronice ke stříbrné medaili.

Umístění hráček:
dvouhra
5.-8. Kubečková Veronika
9.-16. Strnadová Iveta
čtyřhra
2. Kubečková – Veronika Srncová (Sokol Židlochovice)
5.-8. Strnadová – Tereza Weinerová (BK DDM Holice)
smíšená čtyřhra
5.-8. Kubečková – Martin Kural (USK Plzeň)
17.-32. Strnadová – Štěpán Tichý (Badminton VK Aš)

Petr Šváb   24.01.2017 - Extraliga, 1.liga

 
V neděli 22.ledna jsme hostili v extraligové soutěži na domácích kurtech tým BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou. V družstvu soupeře nastoupili i indický hráč Subhankar Dey a ruská hráčka Elizaveta Tarasová. Úvodní zápasy se našim hráčům vydařily, když jsme vyhráli smíšenou čtyřhru a čtyřhru žen. Nejdříve Ondřej Král se Šárkou Křížkovou porazili v napínavém utkání Cristiana Savina s Denisou Šikalovou poměrem 19-21, 21-17 a 21-19. V následujícím zápase zvítězila Šárka Křížková s Petrou Hofmanovou nad Elizavetou Tarasovou s Kateřinou Zuzákovou po setech 24-22, 16-21 a 21-13. To ale bylo bohužel vše, co nám soupeř dovolil. Další zápasy již byly pevně v rukou hráčů z Benátek a tomu odpovídal i celkový stav utkání 6-2 pro soupeře.
Naše družstvo nastupovalo v sestavě Petra Hofmanová, Šárka Křížková, Ondřej Král, Milan Dratva, Matěj Hliničan a Martin Vicen.

Dobrušské B družstvo odjelo v národní lize ke svým sobotním utkáním do Českého Těšína, kde na ně čekaly první dva týmy tabulky. První utkání naši hráči odehráli s družstvem TJ Sokol Klimkovice, které klimkovičtí vyhráli jednoznačným poměrem 7-1. Čestný bod našeho družstva uhájil Michal Matějka vítězstvím nad Petrem Tomalou 21-15 a 21-13. Ve druhém utkání jsme se střetli s domácími hráči Českého Těšína. Průběh byl podobný prvnímu utkání s konečným výsledkem 6-2 pro domácí TJ Slavoj Český Těšín. Body našeho družstva obstarali Michal Matějka vítězstvím nad Michalem Kallusem 21-19, 21-8 a Matěj Šváb s Matějem Vicenem porazili Marka Kufu a Daniela Koždoně 18-21, 21-14, 21-13.
Za B družstvo nastoupili Veronika Ostrá, Eliška Smejkalová, Veronika Kubečková, Matěj Šváb, Michal Matějka, Martin Vicen a Miroslav Skočdopole. Ze zdravotních důvodů se bohužel tohoto kola nemohli zúčastnit Lukáš Tlustý a Marek Bureš.
Přejeme oběma družstvům více úspěchů v dalších ligových utkáních a všem hráčům pevné zdraví.

Petr Šváb   23.01.2017 - Vyhlášení sportovců města Dobrušky za rok 2016

 
Ocenění úspěšných sportovců, družstev a funkcionářů se konalo ve velkém sále Kulturního centra KINO 70 v Dobrušce ve čtvrtek 19.ledna. Slavnostní večer pořádalo město Dobruška a program moderoval Honza Dušek. V průběhu večera vystoupila mladá zpěvačka Ella (Eliška Machačová), taneční soubor ZUŠ Dobruška a proběhly ukázky fotbalu, florbalu, moderní gymnastiky a badmintonu. Z našeho oddílu byly za své výsledky oceněny Šárka Křížková, družstvo národní ligy pod vedením Miroslava Skočdopole a Petr Šváb za dlouholetou práci ve vedení oddílu.
Ukázka badmintonu v podání žáků proběhla v režii Terezy Jechové a Martina Koblásy, za což jim patří velké poděkování.
Myslím si, že se slavnostní večer vydařil a všem oceněným gratuluji.

Petr Šváb   17.01.2017 - Extraliga a 1.liga – 3.kolo

Ve dnech 21. a 22.ledna se rozehraje další kolo ligových utkání. Dobrušské B družstvo odjede v sobotu do Českého Těšína, kde se postupně střetne s týmy TJ Sokol Klimkovice a TJ Slavoj Český Těšín.
Naše A družstvo mělo v sobotu odehrát utkání v Plzni s domácím USK. Na žádost družstva Plzně ale došlo k jejímu přeložení na náhradní termín 25.února, kdy se utkání odehraje v Dobrušce. V neděli 22.ledna hostíme na domácí půdě v hale průmyslové školy jedno z nejlepších družstev soutěže, tým BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou. Začátek utkání je od 10.00 hodin.
Přijďte se podívat na hezký badminton.

V přiloženém dokumentu najdete pozvánku na nedělní extraligové utkání.

klikněte zde pro otevření přiloženého dokumentu

Petr Šváb   16.01.2017 - GP C U19 a Oblastní přebor dospělých

O uplynulém víkendu náš oddíl pořádal v sobotu oblastní turnaj juniorů GP C U19 a v neděli Oblastní přebor dospělých, ze kterého vítězové jednotlivých disciplín postupují na MČR, které se koná ve dnech 3.-5.2.2017 v Liberci.
Turnaje dorostu se z dobrušských hráčů zúčastnily Tomáš Strnad, Iveta Strnadová a Tereza Kubečková. Nejlepšího umístění v turnaji dosáhla Iveta se spoluhráčkou Terezou Weinerovou, když obsadili ve čtyřhře 2.místo.
Výsledky:
dvouhra chlapců
5.-6. Strnad
smíšená čtyřhra
5.-8. Strnad-Strnadová
dvouhra dívek
3.-4. Strnadová
9.-12. Kubečková
čtyřhra
2. Strnadová- Weinerová (BK DDM Holice)

Oblastního přeboru dospělých se vzhledem k možnému postupu na mistrovství republiky zúčastnil velký počet hráčů z různých klubů východočeské oblasti. Domácí oddíl měl nejen početné hráčské zastoupení, ale i dobré výsledky. Postup na MČR si dokázali vybojovat Veronika Kubečková ve dvouhře a dvojice Matěj Šváb – Václav Drašnar ve čtyřhře. Gratulujeme.
Děkuji rozhodčím Tereze Kubečkové, Karlu Tomkovi a hlavnímu pořadateli Václavu Drašnarovi za klidný a bezproblémový průběh turnajů po oba dny.

Petr Šváb   09.01.2017 - Oblastní turnaj juniorů a Krajský přebor jednotlivců dospělých

V sobotu 14.ledna pořádáme v hale průmyslové školy Oblastní turnaj juniorů – GPC U19. Začátek je od 9.00 hodin, hala bude otevřena od 8.00 hodin.
V neděli 15.ledna se v tělocvičně průmyslové školy odehraje Oblastní přebor jednotlivců dospělých. Začátek je opět v 9 hodin.
Přijďte podpořit domácí hráče.

V přiloženém dokumentu najdete propozice na Oblastní přebor dospělých.

klikněte zde pro otevření přiloženého dokumentu

Petr Šváb   09.01.2017 - Memoriál Standy Krauze 2017

O víkendu se v Českém Těšíně odehrál první celostátní turnaj dospělých v novém roce. Do Těšína také odjela skupina dobrušských hráček Šárka Křížková, Petra Hofmanová, Veronika Kubečková a Eliška Smejkalová. Nejlepšího výsledku na turnaji dosáhly Šárka s Petrou, které si vybojovaly 3.místo ve čtyřhře žen.
Gratulujeme.

Umístění našich hráček:
Dvouhra
9.-16. Hofmanová, Kubečková
17.-32. Smejkalová
Čtyřhra
3.Křížková-Hofmanová
9.-16. Smejkalová-Kubečková
Smíšená čtyřhra
5.-8. Křížková-Petr Hošek (Sokol Radotín Meteor Praha)
9.-16. Hofmanová-Tomáš Krajča (SK Prosek Praha)
17.-32. Smejkalová-Daniel Koždoň (TJ Slavoj Český Těšín)

Petr Šváb   04.01.2017 - Badminton pro veřejnost

 
S novým rokem jsme všem příznivcům vyšli vstříc a zajistili jsme široké veřejnosti možnost vyzkoušet si náš krásný sport. Nově si badminton můžete zahrát každé úterý a středu za 180,00 Kč na hodinu a kurt. Online rezervaci využijte na www.vdsport.cz

Václav Drašnar   


NAVRCHOLU.cz